UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

o to chodzi. .. tzw. prawo to bicz, który nie wiadomo w którą stronę się odegnie. Nie pomagać nie pchać się w czyjeś kłopoty, nie świadkować w nie swoich sprawach, nie mieszać się w ich system pracy bo to ich rpaca oni sami wybrali, mają za to płacone i jeszcze chcą aby ludzie im pomogli! Wstyd! Od wielu wielu lat ta firma nie ma poważania wśród ludzi i zaufania. Potem mozna sobie zaszkodzić i po sądach ciągać.


Anuluj