Potrącił rowerem kobietę i odjechał

47
04.10.2017
Potrącił rowerem kobietę i odjechał
fot. policja
Policjanci z Elbląga poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 11 września o godz. 16.30 w Elblągu przy ul. Lotniczej. Rowerzysta potrącił 78-latkę. Kobieta trafiła do szpitala ze złamaniem ręki.
Młody mężczyzna kierujący rowerem, wyjeżdżając z Giełdy Elbląskiej potrącił prawidłowo idącą 78-letnią kobietę. Piesza doznała złamania kości ręki oraz ogólnych obrażeń. Sprawca odjechał. Policjanci poszukują świadków zdarzenia oraz samego rowerzysty. Osoby, które widziały przebieg zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantem pod nr tel.: (55) 230 17 34. Wszelkie informacje dot. wypadku można przesyłać anonimowo na adres policja@elblag.ol.policja.gov.pl
   
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Parę metrów obok jest sklep rowerowy z serwisem może warto byloby przejrzeć ich monitoring bo może to ich klient lub pracownik.
Ciekawski (2017.10.04)

info

18  
  3
Materiał filmowy na poziomie elbląskiego rzecznika i jego braku podstawowych zasad języka polskiego w wielu artykułach.
(2017.10.04)

info

13  
  10
czas na ograniczenie prędkości dla pedalarzy do 20 km/h. Nie pierwsza to taka sytuacja w Elblągu i nie ostatnia
hamulcowy (2017.10.04)
Powodzenia
(2017.10.04)

info

7  
  1
to zdjecie to chyba lustrzane odbicie
(2017.10.04)

info

2  
  7
Jest coraz gorzej za dużo pozwolono rowerzystom trzeba uciekac z chodnika ja jadą rozganiają przechodniów i jeszcze ubliżają to ludzie nie znający żadnych przepisow policja sciga kierowców ale o rowrzystach całkiem zapomniała
(2017.10.04)
Swoim wyciągnąłem wczoraj 46 km / h, ktoś miał więcej? Samochody miały obok ograniczenie do 40 :D na szczęście znaki tyczą się kierowców.
rowerzysta (2017.10.04)
@rowerzysta - masz Ty trollu pojęcie. ..
Zennon (2017.10.04)
Niestety muszę się z Tobą zgodzić, wytłumaczenie jest jedno - masz samochód to masz jeszcze co sprzedać żeby pokryć grzywny, mandaty itd a rowerzyście co zrobią. Kierowca ma dokumenty przy sobie i można taką sprawę od ręki załatwić, z rowerzystą trzeba byłoby jeszcze tożsamość potwierdzać, a statystyki trzeba robić.
(2017.10.04)
Niestety podpisuję się obiema rękoma pod komentarzem o rowerzystach rozganiających przechodniów na chodnikach. Wielu z nich jeździ po chodnikach bardzo szybko i niebezpiecznie, kompletnie bez wyobraźni. Nie zdają sobie sprawy że na chodnik może nagle wejść pieszy gdzieś zza rogu lub z klatki. Co trzeba mieć w głowie (a raczej czego nie mieć) to ja nie wiem. .. Przykro, bo (pomijając przepisy) dałoby się pogodzić na chodniku zarówno ruch pieszy jak i rowerowy, ale pod warunkiem, że ci drudzy przestaliby traktować chodniki jak prywatne zamknięte tory wyścigowe i mieli odrobinę oleju w głowach. Niestety w chwili obecnej rowerzyści na chodnikach stanowią zbyt duże zagrożenie, dlatego trzeba ich gonić z chodników tam gdzie ich miejsce.
Zennon (2017.10.04)