UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja im raz w życiu pomogłem, to teraz mam sprawę :) bo pomagając im popełniłem nieświadomnie wykroczenie które w żaden sposób nikomu nie zagrażało. :) UWAŻAJCIE Z TĄ POMOCĄ.
Ja im raz w życiu pomogłem, to teraz mam sprawę :) bo pomagając im popełniłem nieświadomnie wykroczenie które w żaden sposób nikomu nie zagrażało. :) UWAŻAJCIE Z TĄ POMOCĄ.