UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja im raz w życiu pomogłem, to teraz mam sprawę :) bo pomagając im popełniłem nieświadomnie wykroczenie które w żaden sposób nikomu nie zagrażało. :) UWAŻAJCIE Z TĄ POMOCĄ.


Anuluj