UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nic nie kumam -szukają świadków czy sprawcy, jak będziecie mieli sprawce to i świadkowie nie potrzebni. Sprawcę chyba nagrały inne kamery, tylko nie chce sie czterech liter podnieść i pogrzebać w zapisach. To już miesiąc -gratulacje

dty