47
04.10.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jakiś czas temu przesiadłem się na rower i na wszystko mam wyje. .ne, najlepsze jest to że nie patrze na przepisy jak kierowcy, żadnych punktów nie łapie a i po piwie spoko można jechać bo prawka nie zabiorą.
(2017.10.04)

info

8  
  25
I kolejny art. typu pomóżcie - przypiszemy sobie zasługi, a was pociągamy po komisarjatach, sądach w celu zeznań. Policja w ten sposób chwali się swoja nieudolnością, alevstatystyki będą jakby to oni załatwili sprawę.
(2017.10.04)

info

10  
  1
@hamulcowy - A samochodziarzy do 10 km/h.
@Zennon - A ja ciągle muszę wam powtarzać, że ten czerwony pas z namalowanymi rowerami na środku, to nie jest chodnik!
Jak oni do ludzi tak ludzie do nich.
(2017.10.04)

info

2  
  0
To teraz porównaj sobie ilość pieszych na ścieżkach z ilością rowerzystów na chodnikach.
Zennon (2017.10.04)
dokładnie! nie pucować się, nie pomagać im!! potem oni wszystko sobie przypisza, dodatki, nagrody, staty, nie pucować się! niech sami sobie zarobią na swoją pensję, a nie do ludzi idą! A zapłacicie nam za to????
(2017.10.04)

info

2  
  7
Wiadomo że dostaną kase to akurat prawda za wyniki ale kosztem pomocy ludzi;) a ja na bezrobociu a im mam jeszcze dokładać? W życiu!! Nie pomaga się glinom i prokuraturze!! za nic. jak zobaczę coś dla nich istotne, odwrócę wzrok! Nie powiem! Jak oni nam, to my im.
"Wszelkie informacje dot. wypadku można przesyłać anonimowo" to iluzja bo w necie nie jest się anonimowym haha psiaki mogą namierzyć sami po tajniakowemu jak chcą
(2017.10.04)

info

4  
  2
dzwoniąc na nr 112 też zawsze jesteś identyfikowany a twój nr wyświetla się u oficera dyżurnego
(2017.10.04)

info

3  
  0