A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jakiś czas temu przesiadłem się na rower i na wszystko mam wyje. .ne, najlepsze jest to że nie patrze na przepisy jak kierowcy, żadnych punktów nie łapie a i po piwie spoko można jechać bo prawka nie zabiorą.
I kolejny art. typu pomóżcie - przypiszemy sobie zasługi, a was pociągamy po komisarjatach, sądach w celu zeznań. Policja w ten sposób chwali się swoja nieudolnością, alevstatystyki będą jakby to oni załatwili sprawę.
@hamulcowy - A samochodziarzy do 10 km/h.
@Zennon - A ja ciągle muszę wam powtarzać, że ten czerwony pas z namalowanymi rowerami na środku, to nie jest chodnik!
Jak oni do ludzi tak ludzie do nich.
To teraz porównaj sobie ilość pieszych na ścieżkach z ilością rowerzystów na chodnikach.
dokładnie! nie pucować się, nie pomagać im!! potem oni wszystko sobie przypisza, dodatki, nagrody, staty, nie pucować się! niech sami sobie zarobią na swoją pensję, a nie do ludzi idą! A zapłacicie nam za to????
Wiadomo że dostaną kase to akurat prawda za wyniki ale kosztem pomocy ludzi;) a ja na bezrobociu a im mam jeszcze dokładać? W życiu!! Nie pomaga się glinom i prokuraturze!! za nic. jak zobaczę coś dla nich istotne, odwrócę wzrok! Nie powiem! Jak oni nam, to my im.
"Wszelkie informacje dot. wypadku można przesyłać anonimowo" to iluzja bo w necie nie jest się anonimowym haha psiaki mogą namierzyć sami po tajniakowemu jak chcą
dzwoniąc na nr 112 też zawsze jesteś identyfikowany a twój nr wyświetla się u oficera dyżurnego