UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest coraz gorzej mieszkam na Sienkiewicza najgorzej jest w weekendy gdy wszyscy jadą do Bażantarni jeden za drugim i to bardzo szybko jeszcze gorzej jest gdy wracają od samego stadionu na dół jada z prędkością doslownie motoru co bedzie jak ktos wyjdzie z klatki? na chodniku jest gorzej niż na ulicy jakim prawem rowery jeżdza po chodniku nawet za komuny było to karalne i był porządek teraz nie mozna przejśc gdy uderzy w dziecko przy predkości ponad 35 na godz to pewna śmierć kto wtedy będzie odpowiadał?? rower musi miec tabliczkę identyfikacyjną a tak ucieka i finał bardzo wielu jeździ po pijaku widziałem nie jednokrotnie jeżeli sa dopuszzeni do ruchu czemu wogóle nie interesuje sie nimi policja stan oswietlenia rowerów też ma wiele do życzenia są to ludzie którzy uczestniczą w ruchu nie znając podstaw przepisów o ruchu drogowym z a komuny kazdy stary czy mlody posiadał kartę rowerową