UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Offroudowiec ale ty pusty jesteś jak bęben dobosza i jeszcze tego samego komuś życzysz. To nie o to chodzi żeby nie pomóc poszkodowanej kobiecie. Wręcz przeciwnie ale tu chodzi o policje jaka jest na co dzień dla zwykłego obywatela a teraz skamle u nich o pomoc. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie choć to tylko ułamek promila w odwecie do tego co czynią z ludźmi w pogoni za statystyką i premiami.