47
04.10.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
*godzina 15:00 do 15:30.
Pewnie jakiś zwolennik PO, albo Nowoczesnej i chciał dokonać eutanazji na babci. Oni są zwolennikami eutanazji i aborcji przecież.
Miejmy nadzieje że na Sądzie Ostatecznym każdy zły policjant których jest niestety przeważająca większość otrzyma zasłużone potępienie za swoje czyny a szczególnie za dekalog i przykazania "miłuj bliźniego jak siebie samego" "Co uczyniłeś najsłabszemu mnie uczyniłeś" Inie chodzi tu o podejście do przestępców ale do normalnych, zwykłych obywateli. Nadgorliwość to pierwszy stopień do piekła w powiązaniu z nienawiścią do człowieka przy przesłuchaniach jak u Igora Stachowiaka to już opętanie szatana. .Opamiętajcie się póki nie jest za późno.
ksiÄ…dz.Dobrodziej (2017.10.04)
Hahaha, nieźle Cię fantazja poniosła :) sporo jeżdżę rowerem po mieście więc nie próbuj wciskać mi takich kitów. A przeszedłeś się może ulicami, przy których nie ma drogi dla rowerów? Taka np. Mickiewicza, Żeromskiego itp. To jest DRAMAT co rowerzyści wyprawiają tam na chodnikach.
Zennon (2017.10.04)
Oczywiście że szkoda kobiety,rowerzysta uciekł to jakiś zwyrol i go nie bronie,ale to w najgorszym wypadku złamanie lub potłuczenie,zawsze rowerem nie narobi takiej szkody jak samochodem.
(2017.10.04)

info

1  
  0
Oj byś się zdziwił.
Pisior się odezwał i jak zwykle bez sensu.
@ksiądz.Dobrodziej - - święta prawda!!!!!
Te rowerzyści to same pijaki i złodzieje, bo każdy pijak to złodziej !
(2017.10.05)

info

0  
  0
Znaki dotyczą każdego kto jeździ po ulicy idioto. Jesteś uczestnikiem ruchu nie ważne czym jedziesz.
Ehhh (2017.10.05)