UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest coraz gorzej za dużo pozwolono rowerzystom trzeba uciekac z chodnika ja jadą rozganiają przechodniów i jeszcze ubliżają to ludzie nie znający żadnych przepisow policja sciga kierowców ale o rowrzystach całkiem zapomniała


Anuluj