UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest coraz gorzej za dużo pozwolono rowerzystom trzeba uciekac z chodnika ja jadą rozganiają przechodniów i jeszcze ubliżają to ludzie nie znający żadnych przepisow policja sciga kierowców ale o rowrzystach całkiem zapomniała