Wybrany wątek opinii
Jest coraz gorzej za dużo pozwolono rowerzystom trzeba uciekac z chodnika ja jadą rozganiają przechodniów i jeszcze ubliżają to ludzie nie znający żadnych przepisow policja sciga kierowców ale o rowrzystach całkiem zapomniała
Do moderacji
Odpowiedz
33
12
Niestety muszę się z Tobą zgodzić, wytłumaczenie jest jedno - masz samochód to masz jeszcze co sprzedać żeby pokryć grzywny, mandaty itd a rowerzyście co zrobią. Kierowca ma dokumenty przy sobie i można taką sprawę od ręki załatwić, z rowerzystą trzeba byłoby jeszcze tożsamość potwierdzać, a statystyki trzeba robić.
Do moderacji
Odpowiedz
10
1