Wybrany wątek opinii

Swoim wyciągnąłem wczoraj 46 km / h, ktoś miał więcej? Samochody miały obok ograniczenie do 40 :D na szczęście znaki tyczą się kierowców.
rowerzysta (2017.10.04)
@rowerzysta - masz Ty trollu pojęcie. ..
Zennon (2017.10.04)
Znaki dotyczą każdego kto jeździ po ulicy idioto. Jesteś uczestnikiem ruchu nie ważne czym jedziesz.
Ehhh (2017.10.05)
@rowerzysta - Pic polega na tym, że przepisy ruchu drogowego obowiązują WSZYSTKICH jego uczestników!! Jedziesz rowerem po jezdni to ten znak ograniczenia jest również dla ciebie!
lampka (2017.10.05)
Powrót do komentarzy