Wybrany wątek opinii
Swoim wyciągnąłem wczoraj 46 km / h, ktoś miał więcej? Samochody miały obok ograniczenie do 40 :D na szczęście znaki tyczą się kierowców.
Do moderacji
Odpowiedz
8
22
@rowerzysta - masz Ty trollu pojęcie. ..
Do moderacji
Odpowiedz
11
2
Znaki dotyczą każdego kto jeździ po ulicy idioto. Jesteś uczestnikiem ruchu nie ważne czym jedziesz.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@rowerzysta - Pic polega na tym, że przepisy ruchu drogowego obowiązują WSZYSTKICH jego uczestników!! Jedziesz rowerem po jezdni to ten znak ograniczenia jest również dla ciebie!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0