UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jest coraz gorzej za dużo pozwolono rowerzystom trzeba uciekac z chodnika ja jadą rozganiają przechodniów i jeszcze ubliżają to ludzie nie znający żadnych przepisow policja sciga kierowców ale o rowrzystach całkiem zapomniała