UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niestety muszę się z Tobą zgodzić, wytłumaczenie jest jedno - masz samochód to masz jeszcze co sprzedać żeby pokryć grzywny, mandaty itd a rowerzyście co zrobią. Kierowca ma dokumenty przy sobie i można taką sprawę od ręki załatwić, z rowerzystą trzeba byłoby jeszcze tożsamość potwierdzać, a statystyki trzeba robić.