UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Swoim wyciągnąłem wczoraj 46 km / h, ktoś miał więcej? Samochody miały obok ograniczenie do 40 :D na szczęście znaki tyczą się kierowców.
rowerzysta
Swoim wyciągnąłem wczoraj 46 km / h, ktoś miał więcej? Samochody miały obok ograniczenie do 40 :D na szczęście znaki tyczą się kierowców.
rowerzysta