UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Swoim wyciągnąłem wczoraj 46 km / h, ktoś miał więcej? Samochody miały obok ograniczenie do 40 :D na szczęście znaki tyczą się kierowców.

rowerzysta

Anuluj