UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety podpisuję się obiema rękoma pod komentarzem o rowerzystach rozganiających przechodniów na chodnikach. Wielu z nich jeździ po chodnikach bardzo szybko i niebezpiecznie, kompletnie bez wyobraźni. Nie zdają sobie sprawy że na chodnik może nagle wejść pieszy gdzieś zza rogu lub z klatki. Co trzeba mieć w głowie (a raczej czego nie mieć) to ja nie wiem. .. Przykro, bo (pomijając przepisy) dałoby się pogodzić na chodniku zarówno ruch pieszy jak i rowerowy, ale pod warunkiem, że ci drudzy przestaliby traktować chodniki jak prywatne zamknięte tory wyścigowe i mieli odrobinę oleju w głowach. Niestety w chwili obecnej rowerzyści na chodnikach stanowią zbyt duże zagrożenie, dlatego trzeba ich gonić z chodników tam gdzie ich miejsce.
Zennon