UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety muszę się z Tobą zgodzić, wytłumaczenie jest jedno - masz samochód to masz jeszcze co sprzedać żeby pokryć grzywny, mandaty itd a rowerzyście co zrobią. Kierowca ma dokumenty przy sobie i można taką sprawę od ręki załatwić, z rowerzystą trzeba byłoby jeszcze tożsamość potwierdzać, a statystyki trzeba robić.


Anuluj