Wypadek na drodze 503. Jedna osoba nie żyje

137
19.07.2020
Wypadek na drodze 503. Jedna osoba nie żyje
Fot. Michał Skoroboszewski
W niedzielę (19.07) rano doszło do tragicznego wypadku na drodze 503 w okolicy miejscowości Jagodno. Jedna osoba zginęła na miejscu. Droga jest zablokowana dla ruchu. Zobacz zdjęcia.

W okolicy miejscowości Jagodno na drodze nr 503 około godz. 6 dachowało auto osobowe marki Ford. Podróżowały nim trzy kobiety. Jak udało nam się ustalić na miejscu zdarzenia, 38-letnia kobieta kierująca fordem z nieznanych przyczyn zjechała na lewą stronę jezdni i najechała na przepust drogowy. Samochód przeleciał około 30 metrów i koziołkował poza drogą. Ratownicy medyczni podjęli próbę reanimacji 38-latki, niestety nie udało się jej uratować. Pozostałe dwie pasażerki zostały przetransportowane do szpitala, ich stan nie zagraża życiu.
   Na miejscu zdarzenia pracują policyjni technicy oraz prokurator, którzy badają okoliczności tego tragicznego wypadku. Droga jest zablokowana.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wyrazy współczucia dla najbliższych [*] i szybkiego powrotu do zdrowia dla poszkodowanych.
(2020.07.19)

info

47  
  6
a policji w weekend ani widu ani słychu. Chwalcie się dalej propagandą grupy speed. ..
(2020.07.19)
"a policji w weekend ani widu ani słychu. "- Dokładnie tak !!! To jest już od nastania obecnego komendanta, co rok to gorzej !!! Dla nieznającego go może się on wydawać sympatyczny, ale w działaniu według mnie jest do ....
(2020.07.19)
głupi jesteś a co policja musiałaby siedzieć w jej samochodzie ?
Kaczor (2020.07.19)
To chyba w domu pod kocem siedzisz dlatego nie widzisz.
Wkwk (2020.07.19)
Panie i Panowie - Ja również policyjnych patroli nie widzę, ale widzę, co się dzieje na drogach i jakie skutki odnoszą zgłoszenia o nieprawidłowościach - kompletnie żadnych, a skoro tak, to jak mamy oceniać pracę policjantów??? Skuteczność to chyba obce słowo w elbląskiej jednostce, może nie we wszystkich wydziałach, ale jeżeli chodzi o drogówkę to na pewno. .. !
ciarko (2020.07.19)

info

13  
  11
kaczor przeczytaj 40 razy, może kiedy uda ci się przeczytać ze zrozumieniem choć wątpię.
(2020.07.19)

info

6  
  18
Jesteś wstrętnym człowiekiem.
Ola... (2020.07.19)
@Wkwk - To dlaczego tak wiele wypadków???? W szczególności na terenach wiejskich !!! Poczytaj komentarze jak wiele komentarzy odnośnie braku patroli na terenach wiejskich. Ostatnio wiele się pisze o dwóch miejscowościach a mianowicie Wiktorowo i Wikrowo, czy tam sytuacja się zmienia odnośnie szalejących młodych bydlakach, co terroryzują swoim zachowaniem mieszkańców tych miejscowości. Takich informacji są dziesiątki jak nie setki i co, zmienia się coś???? Policja pewnie doskonale zna tych chuliganów, czego jestem tego pewna, że tak jest.
dziunia (2020.07.19)
tam gdzie trzeba nawet prewencyjnie widoczni w radiowozie to ich nie ma ale schowani z radarem w krzakach lub między budynkami jak na Dąbka przy rynku to częsty widok. Odpowiedź czy ważniejsza dla nich statystyka mandatów czy bezpieczeństwo pozostawiam bez odpowiedzi.
(2020.07.19)