UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie i Panowie - Ja również policyjnych patroli nie widzę, ale widzę, co się dzieje na drogach i jakie skutki odnoszą zgłoszenia o nieprawidłowościach - kompletnie żadnych, a skoro tak, to jak mamy oceniać pracę policjantów??? Skuteczność to chyba obce słowo w elbląskiej jednostce, może nie we wszystkich wydziałach, ale jeżeli chodzi o drogówkę to na pewno. .. !

ciarko

Anuluj