UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie i Panowie - Ja również policyjnych patroli nie widzę, ale widzę, co się dzieje na drogach i jakie skutki odnoszą zgłoszenia o nieprawidłowościach - kompletnie żadnych, a skoro tak, to jak mamy oceniać pracę policjantów??? Skuteczność to chyba obce słowo w elbląskiej jednostce, może nie we wszystkich wydziałach, ale jeżeli chodzi o drogówkę to na pewno. .. !
ciarko