UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"a policji w weekend ani widu ani słychu. "- Dokładnie tak !!! To jest już od nastania obecnego komendanta, co rok to gorzej !!! Dla nieznającego go może się on wydawać sympatyczny, ale w działaniu według mnie jest do ....