UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Wkwk - To dlaczego tak wiele wypadków???? W szczególności na terenach wiejskich !!! Poczytaj komentarze jak wiele komentarzy odnośnie braku patroli na terenach wiejskich. Ostatnio wiele się pisze o dwóch miejscowościach a mianowicie Wiktorowo i Wikrowo, czy tam sytuacja się zmienia odnośnie szalejących młodych bydlakach, co terroryzują swoim zachowaniem mieszkańców tych miejscowości. Takich informacji są dziesiątki jak nie setki i co, zmienia się coś???? Policja pewnie doskonale zna tych chuliganów, czego jestem tego pewna, że tak jest.
dziunia