137
19.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Taaa jasne wina policji że ktoś bezmyślnie wciska gaz nie przewidując skutków. Do tego dochodzi fakt, że Polak kupuje nowe auto z 2000,2005 roku, gdzie z zachodu jest to pchane do Pl i Ua jako złom. Ale co się dziwić skoro 7 letnie auto baaa nawet 10 letnie auto potrafi kosztować 35 - 40 tyś pln. I to żadna marka premium typu porsche czy ferrari.
Tomasz 85 (2020.07.19)
Czemu zawsze zakładacie, że wypadek jest z winy kierowcy? W tym przypadku oczywiście mogło tak być, ale nie musiało. Przykład: opona w samochodzie podczas jazdy może eksplodować, co przy prędkości dozwolonej na tym odcinku (90 km/h), powoduje, że samochód gwałtownie w ułamku sekundy zmienia tor jazdy. Łatwo jest pisać bezmyślne, stronnicze oraz osądzające komentarze, nie wiedząc nic o okolicznościach kolizji/wypadku.
(2020.07.19)
Jechał wioska 100 km/h i wjechała wieś w drzewo. W ogóle mi ich żal.
Gosc7473 (2020.07.19)

info

3  
  4
No cóż idiotka. Minusujcie sobie. Nie życzę wam, byście stracili przez bezmózgowca kogoś bliskiego.
jdjd (2020.07.19)
@dziunia - To zadzwoń na policję i powiedź ten, ten i tamten ale nie. Pewnie boisz się to zrobić. Wolisz, aby inni to załatwili i tak każdy patrzy na kogoś innego i nikt tego nie zgłosi, no bo po co skoro można napisać komentarz na potrelu :)
on86 (2020.07.19)
@Tomasz 85 - A czyja jak nie policji???? Myślisz, że jak policja byłaby na drogach często, to by tak towarzystwo szalało??? Oczywista sprawa nie da się całkowicie wyeliminować durni, ale można to przynajmniej ograniczyć poprzez zaangażowanie wszystkich policjantów, tych u "góry"i tych na "dole".
(2020.07.19)
Gaz do dechy, a później trupy o krzyżyki przy drogach. Wieś się bawi!!!!
Jjrr (2020.07.19)

info

8  
  5
@on86 - Chyba zbyt mało wiesz, proponuję sprawdzić na komendzie.
(2020.07.19)
Czy ktoś wie kto był w tym samochodzie?
(2020.07.19)
@on86 - Zgłaszam takiego jednego nie koniecznie mądrego kierowcę, efekt?? Porysowane moje auto (policja nie wie przez kogo), sprawa umorzona gdyż?? Sprawca to brat policjanta, i nadal stwarza zagrożenie w ruchu ulicznym. Więc się nie dziw, że ludzie nie reagują. Ponadto policja widząc popełniane notorycznie wykroczenia, przejeźdża obok i nic nie widzi.
Precz z piratami drogowymi (2020.07.19)