Wybrany wątek opinii
"a policji w weekend ani widu ani słychu. "- Dokładnie tak !!! To jest już od nastania obecnego komendanta, co rok to gorzej !!! Dla nieznającego go może się on wydawać sympatyczny, ale w działaniu według mnie jest do ....
Do moderacji
Odpowiedz
11
45
głupi jesteś a co policja musiałaby siedzieć w jej samochodzie ?
Do moderacji
Odpowiedz
56
7
No tak gdyby policjant stał 3 km wcześniej to na pewno by nie z..... Ludzie to jednak naprawdę są d...
Do moderacji
Odpowiedz
3
1