Wybrany wątek opinii

"a policji w weekend ani widu ani słychu. "- Dokładnie tak !!! To jest już od nastania obecnego komendanta, co rok to gorzej !!! Dla nieznającego go może się on wydawać sympatyczny, ale w działaniu według mnie jest do ....
(2020.07.19)
głupi jesteś a co policja musiałaby siedzieć w jej samochodzie ?
Kaczor (2020.07.19)
No tak gdyby policjant stał 3 km wcześniej to na pewno by nie z..... Ludzie to jednak naprawdę są d...
(2020.07.19)
Powrót do komentarzy