UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie i Panowie - Ja również policyjnych patroli nie widzę, ale widzę, co się dzieje na drogach i jakie skutki odnoszą zgłoszenia o nieprawidłowościach - kompletnie żadnych, a skoro tak, to jak mamy oceniać pracę policjantów??? Skuteczność to chyba obce słowo w elbląskiej jednostce, może nie we wszystkich wydziałach, ale jeżeli chodzi o drogówkę to na pewno. .. !

ciarko