UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"a policji w weekend ani widu ani słychu. "- Dokładnie tak !!! To jest już od nastania obecnego komendanta, co rok to gorzej !!! Dla nieznającego go może się on wydawać sympatyczny, ale w działaniu według mnie jest do ....