UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Wkwk - To dlaczego tak wiele wypadków???? W szczególności na terenach wiejskich !!! Poczytaj komentarze jak wiele komentarzy odnośnie braku patroli na terenach wiejskich. Ostatnio wiele się pisze o dwóch miejscowościach a mianowicie Wiktorowo i Wikrowo, czy tam sytuacja się zmienia odnośnie szalejących młodych bydlakach, co terroryzują swoim zachowaniem mieszkańców tych miejscowości. Takich informacji są dziesiątki jak nie setki i co, zmienia się coś???? Policja pewnie doskonale zna tych chuliganów, czego jestem tego pewna, że tak jest.

dziunia

Anuluj