Wybrany wątek opinii
a policji w weekend ani widu ani słychu. Chwalcie się dalej propagandą grupy speed. ..
Do moderacji
Odpowiedz
15
52
To chyba w domu pod kocem siedzisz dlatego nie widzisz.
Do moderacji
Odpowiedz
30
5
@Wkwk - To dlaczego tak wiele wypadków???? W szczególności na terenach wiejskich !!! Poczytaj komentarze jak wiele komentarzy odnośnie braku patroli na terenach wiejskich. Ostatnio wiele się pisze o dwóch miejscowościach a mianowicie Wiktorowo i Wikrowo, czy tam sytuacja się zmienia odnośnie szalejących młodych bydlakach, co terroryzują swoim zachowaniem mieszkańców tych miejscowości. Takich informacji są dziesiątki jak nie setki i co, zmienia się coś???? Policja pewnie doskonale zna tych chuliganów, czego jestem tego pewna, że tak jest.
Do moderacji
Odpowiedz
22
4
@dziunia - To zadzwoń na policję i powiedź ten, ten i tamten ale nie. Pewnie boisz się to zrobić. Wolisz, aby inni to załatwili i tak każdy patrzy na kogoś innego i nikt tego nie zgłosi, no bo po co skoro można napisać komentarz na potrelu :)
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@on86 - Chyba zbyt mało wiesz, proponuję sprawdzić na komendzie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@on86 - Zgłaszam takiego jednego nie koniecznie mądrego kierowcę, efekt?? Porysowane moje auto (policja nie wie przez kogo), sprawa umorzona gdyż?? Sprawca to brat policjanta, i nadal stwarza zagrożenie w ruchu ulicznym. Więc się nie dziw, że ludzie nie reagują. Ponadto policja widząc popełniane notorycznie wykroczenia, przejeźdża obok i nic nie widzi.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@Precz z piratami drogowymi - No dokładnie tak ! W tym kraju nie ma prawidłowego i skutecznego nadzoru nad Policją. ..
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
@dziunia - A co ma do tego liczba patroli? Wypadki są z różnych przyczyn, na wioskach często dzika zwierzyna wyskakuje przed maskę i już jest wypadek, a niektórzy wtedy jeszcze w panice skręcają, aby ominąć dzika i walną w 2 samochód, albo drzewo. Poza tym patroli jest mniej, bo coraz mniej jest chętnych do pracy w Policji, to skąd mają wziąć te patrole?
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
@dziunia - Z takim podejściem to najlepiej żeby policjant stał na każdym rogu. Widzisz coś niepokojacego to zadzwoń i zgłoś. Myślisz że liczba wypadków to wina policji??. A może brawura i brak wyobraźni
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@Wkwk - No dokładnie, chyba co 2 w Polsce musiałby być policjantem, żeby tak było. :D
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Na komendzie snie da się sprawdzić ale w komendzie już tak
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@dziunia - Odnośnie m. Wiktorowa i Wikrowa to policja praktycznie wszystkich tych chuliganów zna przykładowo z pojazdu marki seat koloru brązowego, vw passat koloru czarnego, ,srebrnego, motocyklistów z Wikrowa i inne pojazdy. Zresztą co chwila jeżdżą innymi autami. Tam policja nie ma co ustalać tylko działać i miejmy nadzieję, że to zrobią, żeby mieszkańcy mogli odpocząć od tych dzikusów.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@A.Ba - # Na komendzie snie da się sprawdzić ale w komendzie już tak# Poprawiasz kogoś a sam zobacz, co sam dokładnie napisałeś (aś). Nie cierpię takich mądrali !
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@dziunia - Kontrole tam bywają i owszem. Reakcja władzy wykonawczej bezcenna. Co za opony.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Jechałam wczoraj tą drogą, dużo rowerzystów i pędzące samochody jak po autostradzie. Niektóre wyprzedziły na 3.A tir mało mi na kuper nie wjechał. Oj przydałyby się tam patrole, szczegolnie w weekend!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0