UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
tam gdzie trzeba nawet prewencyjnie widoczni w radiowozie to ich nie ma ale schowani z radarem w krzakach lub między budynkami jak na Dąbka przy rynku to częsty widok. Odpowiedź czy ważniejsza dla nich statystyka mandatów czy bezpieczeństwo pozostawiam bez odpowiedzi.