Parlamentarzyści Platformy w nowej siedzibie

67
10.03.2020
Parlamentarzyści Platformy w nowej siedzibie
fot. Anna Dembińska
We wtorek (10 marca) przy ul. Hetmańskiej 31 otwarto nowe biuro Platformy Obywatelskiej w Elblągu. Senator Jerzy Wcisła zapowiada, że będzie także kontynuował i rozwijał wirtualne spotkania z mieszkańcami. Zapowiedziano również utworzenie mobilnego biura parlamentarnego. 

- Zmieniliśmy siedzibę, nie zmieniliśmy charakteru pracy biura. Cieszę się, że nowe biuro otwierają wszystkie te osoby, które będą współgospodarzami tego miejsca: poseł Jacek Protas i Tomasz Frankowski, poseł Europarlamentu. Wspólnie z posłanką Elżbietą Gelert spowodują, że będzie to miejsce współpracy wszystkich szczebli parlamentarnych, w których Polacy mają swoich przedstawicieli - mówi Jerzy Wcisła, senator RP.

Biuro przy ul. Hetmańskiej 31 będzie czynne w poniedziałki od godz. 10 do godz. 19, natomiast od wtorku do piątku od godz. 10 do godz. 16.

- W poniedziałki będziemy również kontynuowali kontakty wirtualne z mieszkańcami. Od pół roku spotykam się z obywatelami na czatach internetowych. Są one bardzo ważną częścią naszej działalności, mamy pomysły na jej rozbudowanie i poszerzenie obecności w Internecie. Planujemy też utworzenie mobilnego biura parlamentarnego – podkreśla senator Wcisła.

Senator Wcisła zapowiedział także, że biuro, podobnie jak w ubiegłych kadencjach będzie otwarte dla inicjatyw społecznych i politycznych z różnych środowisk. Posłanka Elżbieta Gelert ma swoje biuro przy ul. Związku Jaszczurczego 16 D.

daw

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
kiedywrescie Gelert weznie się za prace a nie tylko jako figurant istnie
(2020.03.10)
"Senator Jerzy Wcisła zapowiada, że będzie także kontynuował i rozwijał wirtualne spotkania z mieszkańcami "wirtualne działania to i wirtualne spotkania. Nie dziwi NIC. Za chwilę Senator stwierdzi, że to jego słuszny pomysł, bo przecież koronawirus. .i będzie miał rację. Jak tam PO coś milczycie w sprawie centralnego ogrzewania w Elblągu ? Dlaczego ?? Czyżby funkcja wiceprezydenta. .uciszyła ??
pampi-ZAWADA (2020.03.10)

info

42  
  11
bajzel w szpitalu a ona bierze 20 tysięcy pensji miesiecznie, koszmar jakiś
(2020.03.10)
a ten nierób znów się lansuje, ot wydarzenie, nic nie robi przez całe życie a teraz nowe biuro sobie otwiera, paranoja
(2020.03.10)

info

36  
  9
Pani Poseł i jak i Dyrektor WSZ powinna w końcu się zdecydować albo jestem posłem albo dyrektorem. Powinna się określić . Łączy 2 stanowiska bierze tylko kasę przez tyle lat jak jest posłem nigdy nie widziałam żeby zabierala głos w sejmie szpital też wymaga aby dyrektorem zajęła się osoba która będzie tylko dyrektorem Pani G. tylko podróżuję Elbląg Warszawa. Jestem ciekawa ile czasu Pani poświęca aby być dyrektorem WSZ. Prawdziwy Dyrektor powinien poświęcić swój czas 100 procent
gosc (2020.03.10)
Pani Poseł i jak i Dyrektor WSZ powinna w końcu się zdecydować albo jestem posłem albo dyrektorem. Powinna się określić . Łączy 2 stanowiska bierze tylko kasę przez tyle lat jak jest posłem nigdy nie widziałam żeby zabierala głos w sejmie szpital też wymaga aby dyrektorem zajęła się osoba która będzie tylko dyrektorem Pani G. tylko podróżuję Elbląg Warszawa. Jestem ciekawa ile czasu Pani poświęca aby być dyrektorem WSZ. Prawdziwy Dyrektor powinien poświęcić swój czas 100 procent
gosc (2020.03.10)
Nieudacznicy - grabarze Elbląga w gębie mocni jak Szpilka na ringu bezbronni, czyli ????? Co dla tego miasta zrobiliście Kretacze, że ludzie na te szuwary i banglaadesz nabierają się, to jest fenomen rozkładali polskę na oczach platfusów i chłopów i nic a ludzie dalekj wracajcie bo krowa jeszcze nie wydojona do konca
Bugi (2020.03.10)
Ale bezczel, mało im, stanowiska za nic, zero dzialania, jeszcze nowe gniazdko, a po kiego pytam? Przez wasze marne działania pis rządzi! Trochę umiaru w pazerności !
(2020.03.10)
Wreszcie zniknęły laczki.
(2020.03.10)

info

24  
  2
Proszę Państwa to są własnie nieroby i lanserzy. Musimy pozbawić ich władzy raz na zawsze.
Edward.c (2020.03.10)