Wybrany wątek opinii
Proszę Państwa to są własnie nieroby i lanserzy. Musimy pozbawić ich władzy raz na zawsze.
Do moderacji
Odpowiedz
48
9
@Edward.c - Musicie? Ale słabo wam to wychodzi, bo przy korycie są już wiele lat !!!!! Słabo się staracie !!!
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Edward,powiedz to tym,co na nich głosują,wszak to " elyta"
Do moderacji
Odpowiedz
1
0