Wybrany wątek opinii

Proszę Państwa to są własnie nieroby i lanserzy. Musimy pozbawić ich władzy raz na zawsze.
Edward.c (2020.03.10)
@Edward.c - Musicie? Ale słabo wam to wychodzi, bo przy korycie są już wiele lat !!!!! Słabo się staracie !!!
(2020.03.10)
Edward,powiedz to tym,co na nich głosują,wszak to " elyta"
(2020.03.11)
Powrót do komentarzy