Wybrany wątek opinii
kiedywrescie Gelert weznie się za prace a nie tylko jako figurant istnie
Do moderacji
Odpowiedz
51
7
bajzel w szpitalu a ona bierze 20 tysięcy pensji miesiecznie, koszmar jakiś
Do moderacji
Odpowiedz
37
5
Pani Poseł i jak i Dyrektor WSZ powinna w końcu się zdecydować albo jestem posłem albo dyrektorem. Powinna się określić . Łączy 2 stanowiska bierze tylko kasę przez tyle lat jak jest posłem nigdy nie widziałam żeby zabierala głos w sejmie szpital też wymaga aby dyrektorem zajęła się osoba która będzie tylko dyrektorem Pani G. tylko podróżuję Elbląg Warszawa. Jestem ciekawa ile czasu Pani poświęca aby być dyrektorem WSZ. Prawdziwy Dyrektor powinien poświęcić swój czas 100 procent
Do moderacji
Odpowiedz
34
3
Pani Poseł i jak i Dyrektor WSZ powinna w końcu się zdecydować albo jestem posłem albo dyrektorem. Powinna się określić . Łączy 2 stanowiska bierze tylko kasę przez tyle lat jak jest posłem nigdy nie widziałam żeby zabierala głos w sejmie szpital też wymaga aby dyrektorem zajęła się osoba która będzie tylko dyrektorem Pani G. tylko podróżuję Elbląg Warszawa. Jestem ciekawa ile czasu Pani poświęca aby być dyrektorem WSZ. Prawdziwy Dyrektor powinien poświęcić swój czas 100 procent
Do moderacji
Odpowiedz
22
3
@gosc - a propos dwóch pensji. .. nachalnie postać wicemarszałka Karczewskiego mi się nasuwa. .. muszę to jakoś wymazać z pamięci :D
Do moderacji
Odpowiedz
8
8
A od kiedy figuranci pracuja? Tak sa zajeci , ze jedynie figuruja na listach plac. Cale szczescie, ze ledwie wystarcza im czasu na podjecie tych marnych groszy , ktore w ogole , ale to absolutnie nie odzwierciedlaja I ich trudu oraz ciezkiej mozolnej , wyczerpujacej pracy.
Do moderacji
Odpowiedz
13
0
Nie psioczyć, przynajmniej w jej szpitalu nie było zabójczych kopert.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0