UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Senator Jerzy Wcisła zapowiada, że będzie także kontynuował i rozwijał wirtualne spotkania z mieszkańcami "wirtualne działania to i wirtualne spotkania. Nie dziwi NIC. Za chwilę Senator stwierdzi, że to jego słuszny pomysł, bo przecież koronawirus. .i będzie miał rację. Jak tam PO coś milczycie w sprawie centralnego ogrzewania w Elblągu ? Dlaczego ?? Czyżby funkcja wiceprezydenta. .uciszyła ??

pampi-ZAWADA

Anuluj