Wybrany wątek opinii

Nieudacznicy - grabarze Elbląga w gębie mocni jak Szpilka na ringu bezbronni, czyli ????? Co dla tego miasta zrobiliście Kretacze, że ludzie na te szuwary i banglaadesz nabierają się, to jest fenomen rozkładali polskę na oczach platfusów i chłopów i nic a ludzie dalekj wracajcie bo krowa jeszcze nie wydojona do konca
Bugi (2020.03.10)
To prawda,są ludźmi bez honoru i jeszcze ten bezczelny z Lidzbarka,on powinien mieć zakaz wstępu do Elbląga,zniszczył nasze miasto i się głupio uśmiecha.Elbląg do Pomorza,dość dojenia naszego miasta przez mniejszość ukraińską z szuwar i bagien.
alfik45 (2020.03.11)
@alfik45 - święte słowa, nic dodać nic ująć
(2020.03.12)
Powrót do komentarzy