Wybrany wątek opinii
Nieudacznicy - grabarze Elbląga w gębie mocni jak Szpilka na ringu bezbronni, czyli ?????
Co dla tego miasta zrobiliście
Kretacze, że ludzie na te szuwary i banglaadesz nabierają się, to jest fenomen
rozkładali polskę na oczach platfusów i chłopów i nic a ludzie dalekj wracajcie bo krowa jeszcze nie wydojona do konca
Do moderacji
Odpowiedz
43
6
To prawda,są ludźmi bez honoru i jeszcze ten bezczelny z Lidzbarka,on powinien mieć zakaz wstępu do Elbląga,zniszczył nasze miasto i się głupio uśmiecha.Elbląg do Pomorza,dość dojenia naszego miasta przez mniejszość ukraińską z szuwar i bagien.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@alfik45 - święte słowa, nic dodać nic ująć
Do moderacji
Odpowiedz
0
0