67
10.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kiedy rozliczenie Referendum 2013 roku? Kiedy zmiana przewodniczącego po zmianach na czele w Wa-wa?! Kompromitacji końca nie widać i tylko Elbląga żal!
Kat_Na_Idiotów (2020.03.10)

info

29  
  7
A gdzie reszta towarzystwa wzajemnej adoracji? Jakoś okrojone?bawią się a miasto upada, żenada patrzeć
(2020.03.10)
@gosc - a propos dwóch pensji. .. nachalnie postać wicemarszałka Karczewskiego mi się nasuwa. .. muszę to jakoś wymazać z pamięci :D
(2020.03.10)
Przenieśli się do budynku z komornikami i obok POLICJI, co boją się społeczeństwa
(2020.03.10)

info

27  
  5
czy p. Gelert, nie powinna zadbać o swoje miejsce pracy, a politykę zostawić kolesiom,choćby otworzyli w samym centrum na nic wszystko, ,mieliście 8 lat, i te 8 lat zj.., ,dokumentnie, tylko wam podobni postawią na was, ,mądry człowiek nigdy tego nie zrobi, ,szkoda słów
grace (2020.03.10)

info

20  
  2
mój komentarz nie wszedł, znaczy wespół zespół pracują
grace (2020.03.10)
pieprzona banda nierobów
grace (2020.03.10)

info

24  
  4
mieli 8 lat na to, by pokazać swą mądrość i elokwencję, pokazali jedynie chłam
grace (2020.03.10)

info

24  
  3
Nic nie robić można z domu to po co im siedziba Towarzystwo wiecznej porażki
Z i e l a r z (2020.03.10)

info

21  
  2
Normalnie cenzura a co myślałeś Przecież po
Z i e l a r z (2020.03.10)