A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kiedy rozliczenie Referendum 2013 roku? Kiedy zmiana przewodniczącego po zmianach na czele w Wa-wa?! Kompromitacji końca nie widać i tylko Elbląga żal!
A gdzie reszta towarzystwa wzajemnej adoracji? Jakoś okrojone?bawią się a miasto upada, żenada patrzeć
@gosc - a propos dwóch pensji. .. nachalnie postać wicemarszałka Karczewskiego mi się nasuwa. .. muszę to jakoś wymazać z pamięci :D
Przenieśli się do budynku z komornikami i obok POLICJI, co boją się społeczeństwa
czy p. Gelert, nie powinna zadbać o swoje miejsce pracy, a politykę zostawić kolesiom,choćby otworzyli w samym centrum na nic wszystko, ,mieliście 8 lat, i te 8 lat zj.., ,dokumentnie, tylko wam podobni postawią na was, ,mądry człowiek nigdy tego nie zrobi, ,szkoda słów
mój komentarz nie wszedł, znaczy wespół zespół pracują
pieprzona banda nierobów
mieli 8 lat na to, by pokazać swą mądrość i elokwencję, pokazali jedynie chłam
Nic nie robić można z domu to po co im siedziba Towarzystwo wiecznej porażki
Normalnie cenzura a co myślałeś Przecież po