Wybrany wątek opinii

Ale bezczel, mało im, stanowiska za nic, zero dzialania, jeszcze nowe gniazdko, a po kiego pytam? Przez wasze marne działania pis rządzi! Trochę umiaru w pazerności !
(2020.03.10)
PiS akurat tu,w Elblągu nie rządzi,gdyby rządził to miasto by kwitło,a tak to...wieś śpiewa i tańczy.
(2020.03.11)
Powrót do komentarzy