UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nieudacznicy - grabarze Elbląga w gębie mocni jak Szpilka na ringu bezbronni, czyli ????? Co dla tego miasta zrobiliście Kretacze, że ludzie na te szuwary i banglaadesz nabierają się, to jest fenomen rozkładali polskę na oczach platfusów i chłopów i nic a ludzie dalekj wracajcie bo krowa jeszcze nie wydojona do konca
Bugi