UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nieudacznicy - grabarze Elbląga w gębie mocni jak Szpilka na ringu bezbronni, czyli ????? Co dla tego miasta zrobiliście Kretacze, że ludzie na te szuwary i banglaadesz nabierają się, to jest fenomen rozkładali polskę na oczach platfusów i chłopów i nic a ludzie dalekj wracajcie bo krowa jeszcze nie wydojona do konca

Bugi

Anuluj