UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Senator Jerzy Wcisła zapowiada, że będzie także kontynuował i rozwijał wirtualne spotkania z mieszkańcami "wirtualne działania to i wirtualne spotkania. Nie dziwi NIC. Za chwilę Senator stwierdzi, że to jego słuszny pomysł, bo przecież koronawirus. .i będzie miał rację. Jak tam PO coś milczycie w sprawie centralnego ogrzewania w Elblągu ? Dlaczego ?? Czyżby funkcja wiceprezydenta. .uciszyła ??
pampi-ZAWADA