UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale bezczel, mało im, stanowiska za nic, zero dzialania, jeszcze nowe gniazdko, a po kiego pytam? Przez wasze marne działania pis rządzi! Trochę umiaru w pazerności !


Anuluj