UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale bezczel, mało im, stanowiska za nic, zero dzialania, jeszcze nowe gniazdko, a po kiego pytam? Przez wasze marne działania pis rządzi! Trochę umiaru w pazerności !
Ale bezczel, mało im, stanowiska za nic, zero dzialania, jeszcze nowe gniazdko, a po kiego pytam? Przez wasze marne działania pis rządzi! Trochę umiaru w pazerności !