UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Straż jest potrzebna tylko ten nadzór .W zdrowym układzie to zastępca zostaje komendantem a to świeżak emeryt jest najlepszym kandydatem . Głupi i ślepy nie widzi jaki układzi ktoś zbudował Cały ten komitet to lipa i tyle.