UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

''Wszystko po to, by strażnicy byli widoczni, a mieszkańcy czuli, że jesteśmy dla nich. '' Niech każdy komu pomogła Straż Miejska da okejkę pod tym komentarzem :D

Ja.

Anuluj