UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
''Wszystko po to, by strażnicy byli widoczni, a mieszkańcy czuli, że jesteśmy dla nich. '' Niech każdy komu pomogła Straż Miejska da okejkę pod tym komentarzem :D
Ja.
''Wszystko po to, by strażnicy byli widoczni, a mieszkańcy czuli, że jesteśmy dla nich. '' Niech każdy komu pomogła Straż Miejska da okejkę pod tym komentarzem :D
Ja.