UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Straż jest potrzebna tylko ten nadzór .W zdrowym układzie to zastępca zostaje komendantem a to świeżak emeryt jest najlepszym kandydatem . Głupi i ślepy nie widzi jaki układzi ktoś zbudował Cały ten komitet to lipa i tyle.