UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko z tych 22 to 15 pilnuje u Ratuszu a tylko 3 jeździ po mieście i udają że nic nie widza jak auta stoja na trawniku. Nie nie zauważyliśmy to znane powiedzenie. A reszta w urzedzie urzedniasów pilnuja ha ha
arek 12334