UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No strasznie pomagają. Jak dzwoniłam po nich by zwlekali pijanego bezdomnego z chodnika,to 3 godziny jechali. Ot wielka i szybka pomoc. Ale teraz mają wóz specjalny do przewożenia bezdomnych, może w końcu coś wskórają :D
.....M......