UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No strasznie pomagają. Jak dzwoniłam po nich by zwlekali pijanego bezdomnego z chodnika,to 3 godziny jechali. Ot wielka i szybka pomoc. Ale teraz mają wóz specjalny do przewożenia bezdomnych, może w końcu coś wskórają :D

.....M......

Anuluj