UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No strasznie pomagają. Jak dzwoniłam po nich by zwlekali pijanego bezdomnego z chodnika,to 3 godziny jechali. Ot wielka i szybka pomoc. Ale teraz mają wóz specjalny do przewożenia bezdomnych, może w końcu coś wskórają :D

.....M......