UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko z tych 22 to 15 pilnuje u Ratuszu a tylko 3 jeździ po mieście i udają że nic nie widza jak auta stoja na trawniku. Nie nie zauważyliśmy to znane powiedzenie. A reszta w urzedzie urzedniasów pilnuja ha ha

arek 12334