Wybrany wątek opinii

''Wszystko po to, by strażnicy byli widoczni, a mieszkańcy czuli, że jesteśmy dla nich. '' Niech każdy komu pomogła Straż Miejska da okejkę pod tym komentarzem :D
Ja. (2019.08.29)
No strasznie pomagają. Jak dzwoniłam po nich by zwlekali pijanego bezdomnego z chodnika,to 3 godziny jechali. Ot wielka i szybka pomoc. Ale teraz mają wóz specjalny do przewożenia bezdomnych, może w końcu coś wskórają :D
.....M...... (2019.08.29)
986_chalo, słucham? Cisza a potem... PIP, "nagraj wiadomość po sygnale". Patrzę na zegarek, minęła 16sta :)
Non comment (2019.08.29)
Powrót do komentarzy