Wybrany wątek opinii
''Wszystko po to, by strażnicy byli widoczni, a mieszkańcy czuli, że jesteśmy dla nich. ''
Niech każdy komu pomogła Straż Miejska da okejkę pod tym komentarzem :D
Do moderacji
Odpowiedz
23
48
No strasznie pomagają. Jak dzwoniłam po nich by zwlekali pijanego bezdomnego z chodnika,to 3 godziny jechali. Ot wielka i szybka pomoc. Ale teraz mają wóz specjalny do przewożenia bezdomnych, może w końcu coś wskórają :D
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
986_chalo, słucham? Cisza a potem... PIP, "nagraj wiadomość po sygnale". Patrzę na zegarek, minęła 16sta :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
1