UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieli tych nierobów likwidować a tu jeszcze im auta dają żeby mieli czym żony do roboty wozić i na obiadki na starówkę jeździć lepiej rowery im dać albo z buta.

Olaf5

Anuluj