Kolizja z udziałem radiowozu

77
19.10.2025
Kolizja z udziałem radiowozu
Dziś (19 października) na skrzyżowaniu ul. płk. Dąbka z Brzozową doszło do kolizji radiowozu z innym autem osobowym.

Kolizja z udziałem radiowozu
Do zdarzenia doszło po godz. 11. Ze względu na to że do kolizji doszło z udziałem radiowozu, na miejsce przybył prokurator.

- Policjanci z wydziału ruchu drogowego jechali z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi na pilną interwencję. Na czerwonym świetle wjechali na skrzyżowanie, nie zachowując szczególnej ostrożności i doszło do kolizji z udziałem samochodu który wyjeżdżał z ulicy Brzozowej. Dodatkowo wpadli na mercedesa, który usiłował wyjechać z ulicy Cichej w prawo. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci zostali przebadani z udziałem prokuratora rejonowego, bo taka jest procedura. Policjant kierujący radiowozem został ukarany mandatem i punktami. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń - mówił pracujący na miejscu zdarzenia policjant.

O sytuacji jako pierwsi poinformowali nas nasi Czytelnicy.

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Talenty!!! Jak Boga kocham. Niedziela, przed południem. Ruch raczej niewielki. A tu jeb!!!
(2025.10.19)

info

102  
  3
Jak to zawsze mowia :niedostowal predkosci do warunkow drogowych i nawet dyskoteka na dachu niepomogla w uniknieciu dzwona….. dobrze ze nikogo niepozabijali na przejsciach….
….Fddjdjdjd (2025.10.19)

info

67  
  3
Wjeżdżjąc na czerwonym świetle nawet na bombach trzeba zachować szczególną ostrożność zwolnić a nie jechać na pałe. to prawdziwe życie nie gta
wice komendant (2025.10.19)

info

87  
  6
Wina policji ! Zawsze jeżdżą jak święte krowy....
(2025.10.19)
Przecież oni zawsze mają interwencje kiedy im się spieszy albo nie chcą stać w korkach, mam tam znajomego sąsiada tak mi powiedział.
(2025.10.19)
tak jak wy kierowcy!!!!!
(2025.10.19)
Gdyby to bylo rondo do wypadku by nie doszlo.
(2025.10.19)
Auta policyjne powinny być wyposażone w zderzaki rurowe
(2025.10.19)

info

11  
  10
A jaka to pilna interwencja była?
Hdhd (2025.10.19)
Jak bardzo ograniczonym trzeba być, żeby jadąc z brzozowej nie usłyszeć i nie zauważyć radiowozu na gwizdkach i na bombach lecącego od królewieckiej? Nawet gdyby jechali 500km/h to już w połowie brzozowej byłoby ich słychać i wtedy nie patrzysz na zielone, tylko patrzysz skąd gwiżdże i czy możesz wjechać na skrzyżowanie. Ten mandat dla policjantów to chyba tylko dla opinii publicznej, żeby się nie zes.. ła.
KapitanSzyderca (2025.10.19)