Wybrany wątek opinii

Gdyby to bylo rondo do wypadku by nie doszlo.
(2025.10.19)
Jak elblążanie nie potrafią jeździć na rondach a Ty byś chciał tam rondo hahahha. Zobaczycie jakie będą korki na kościuszki jak oddadzą nowe rondo do użytku.
Fer (2025.10.19)
@Fer - korki i tak sa i nie przez ronda tylko przez to ze na zwyklych skrzyzowaniach ruch jest tamowany przez swiatla, w ruchu okreznym nawet jesli rondo bedzie zapchane to rozladowywanie korkow jest szybsze
(2025.10.19)
Powrót do komentarzy