UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to zawsze mowia :niedostowal predkosci do warunkow drogowych i nawet dyskoteka na dachu niepomogla w uniknieciu dzwona….. dobrze ze nikogo niepozabijali na przejsciach….

….Fddjdjdjd

Anuluj