UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to zawsze mowia :niedostowal predkosci do warunkow drogowych i nawet dyskoteka na dachu niepomogla w uniknieciu dzwona….. dobrze ze nikogo niepozabijali na przejsciach….
….Fddjdjdjd
Jak to zawsze mowia :niedostowal predkosci do warunkow drogowych i nawet dyskoteka na dachu niepomogla w uniknieciu dzwona….. dobrze ze nikogo niepozabijali na przejsciach….
….Fddjdjdjd